Loading...
Start a new Travel Blog! Blogabond Home Maps People Photos My Stuff

Ogród

a travel blog by Adam500
Show Oldest First
Show Newest First

Ogród

Czestochowa, Poland


Jestem osobą niesłychanie spokojną. Lubię pielęgnować ogród ,moim ulubionym drzewem jest wierzba biała posiadam nawet jedną posadzoną przed domem. Uwielbiam czytać książki w jego zaciszu przede wszystkim przygodowe z wartko rozwijającą się fabułą. W ostatnim czasie musiałem kupić nowe sprzęty do ogrodu był to między innymi parasol ogrodowy i leżaki odnalazłem je w http://domogrod24.pl/ - piec koza. Nazwa owego sklepu niezmiernie mnie zaciekawiła. Odszukałem tam także przydatne siatki na nieproszonego mieszkańca innymi słowy kreta. Podejrzewam że już w krótkim czasie udam się na emeryturę i będę mógł bardzo mnóstwo okresu spędzać w ogrodzie razem z rodziną. Ta myśl niezmiernie mnie raduje bowiem wakacyjne zloty rodzinne są krótkie i częstokroć odbywają się w pospiechu.

permalink written by  Adam500 on February 24, 2014 from Czestochowa, Poland
from the travel blog: Ogród
tagged OgrD

Send a Compliment

Viewing 1 - 1 of 1 Entries
first | previous | next | last

View as Map View as Satellite Imagery View as Map with Satellite Imagery Show/Hide Info Labels Zoom Out Zoom In Zoom Out Zoom In
find city:
Adam500
1 Trip
0 Photos

Czas spędzony z rodziną w moim ogrodzie to najmilszy wypoczynek. Bardzo lubię otaczać troską rośliny w moim ogrodzie jak i troszczyć się o jego odpowiedni wizerunek. Czyli przydałby się parasol ogrodowy chroniący od promieni słonecznych oraz leżaki dla wypoczynku.

trip feed
author feed
trip kml
author kml

   

Blogabond v2.40.58.80 © 2019 Expat Software Consulting Services about : press : rss : privacy